Yabancı Sermaye Danışmanlığı

İstanbul’da faaliyet gösteren Fırat Gültekin & Partners Avukatlık Bürosu, ülkemizde faaliyet gösteren ya da yatırım planlayan yabancı sermayeli firmalara, yabancı sermayeli firmaların Türk hukuk sistemi içerisinde gerçekleştirecekleri her türlü işlem için Yabancı Sermaye Danışmanlığı kapsamında hukuki destek sağlanmaktadır. Ofisimiz tarafından anonim ve limitet şirket, ortak girişim, şube ve irtibat bürosu kurulması, serbest bölge faaliyetleri, her türlü izin, ruhsat, imtiyaz, teşvik başvuru ve ilgili işlemleri gibi pek çok farklı konuda hizmet verilmektedir.

Ayrıca avukatlarımız yabancı sermaye yatırımcılarına yönelik olarak yönetici sorumlulukları, vergi planlama ve vergi uyuşmazlıklarının çözümü, sanal şirket işletmeleri ve şirket iç denetimi konularında da danışmanlık ve temsil hizmetleri sağlamaktadır.

2005 yılından bugüne değin İstanbul’da faaliyet gösteren ve yerli ve yabancı müvekkillerine kaliteli, yenilikçi, etkili ve faydalı çözümler sunan Fırat Gültekin & Partners Avukatlık Bürosu’na Yabancı Sermaye Danışmanı kadromuza ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak ve refaranslarımız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.